top of page
logoo.png
imza.png
ertan.jpg

MERHABALAR BEN ERTAN !

1996 yılında Bursa İnegöl'de dogdum , Bilgisayar  Web yazılım programcılık mezunuyum. Fotograf ve Video ilgimden dolayı kendimi severek yapacagım bu işe yönlendirdim .  çok doğru ve iyi bir karar verdigimi de biliyorum :)

Siz değerli dostlarımızın en özel günlerinde  heyecan ve mutlulugunuza  eşlik ediyorum .Bu tekrarı olmayan ve hayatınızın en önemli anı denebilecek ve sadece bir kez yasadıgınız anıları çekerek  Film tadında bir Düğün Hikayesi oluşturuyorum. ve bunu severek yapıyorum cünkü Bir ömür boyunca  çektigim Video Klipleri veya Fotografları yıllar sonra oturup bakıp  izlediginizde akıllarınıza  geleceğimi bilmek   beni  değerli ve mutlu hissettiriyor  :) 

Bu yüzden kendimi nasıl insanlara  daha güzel Video Klipler ve Fotograflar sunabilirim diye arastırıp her geçen gün daha  ileriye tasımaya çalışıyorum .

10 yıldır bu isin icerisindeyim  aslında ben yaptıgıma  iş olarak bakmıyorum çünkü "Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız". sözü tamda beni anlatıyor , kendimi çalışıyor gibi görmüyorum , Gezip dolaşarak yeni yeni insanlar tanıyıp bir çok karakter ve hikayelere şahit oluyorum :)

Büyük tutkum olan Video ve Fotograf hayatıma 2013 yılında girdi  ve hala bu işte  kendimi hiçbir zaman Evet ben oldum olarak görmüyorum her zaman kendimi geliştirmeye ve ilerlemeye çalışıyorum . 

 

Su an  Hikaye Dügün Fotografçılıgı ve  Video Klipler  , Firma Tanıtım Videoları ve Portre , Moda Çekimleri yapmaktayım .

Sizlerde Film tadında bir Dügün Hikayesine  ve  Masal gibi fotoğraflara sahip olmak  istiyorsanız   ben hazırım ! :)  

 

Düğün Hikaye Kliplerini cektigimiz ekip  markamız Wedflix  2022 yılında kurdum ve Dügün Fotografları icin Ertan KD Photography olarak İnstagram da aktif olarak paylasımlar da bulunuyoruz . bizleri takip etmeyi unutmayın . :) 

bottom of page